Home

في مصاريف جورج هانبيري cyklisticky zavod ledce mlada boleslav 2019 دعابة مصيري الحزم

Cyklistický závod Gent-Wevelgem poprvé vyhrál africký jezdec, o senzaci se  postaral Eritrejec Girmay | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Cyklistický závod Gent-Wevelgem poprvé vyhrál africký jezdec, o senzaci se postaral Eritrejec Girmay | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MTBS.cz - cyklistické zpravodajství

Ve Vrdech se závodilo na kolech - Kutnohorský deník

Giro si připomnělo úmrtí Weylandta. Mezi vítěze se poté v Janově zapsal  Oldani – ČT sport – Česká televize
Giro si připomnělo úmrtí Weylandta. Mezi vítěze se poté v Janově zapsal Oldani – ČT sport – Česká televize

Akce | Kolo pro život

Za 11 dní ujel na kole 5000 kilometrů. Cítím se jako po velkém flámu, říká  cyklista Božák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Za 11 dní ujel na kole 5000 kilometrů. Cítím se jako po velkém flámu, říká cyklista Božák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Van der Poel odstoupil z čela závodu kolem SAE kvůli covidu u člena týmu.  Časovku vyhrál Ganna – ČT sport – Česká televize
Van der Poel odstoupil z čela závodu kolem SAE kvůli covidu u člena týmu. Časovku vyhrál Ganna – ČT sport – Česká televize

SPORTCOMPLEX - Trofeo Cinelli - VC Hlohovce

Na závod Kola pro život do Boleslavi se sjelo přes 1400 cyklistů, na řadě  je Orlík - iDNES.cz
Na závod Kola pro život do Boleslavi se sjelo přes 1400 cyklistů, na řadě je Orlík - iDNES.cz

Britský biker Pidcock obhájil vítězství v Novém Městě na Moravě. Cink  bojující s alergií dorazil patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Britský biker Pidcock obhájil vítězství v Novém Městě na Moravě. Cink bojující s alergií dorazil patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Riskoval jsem, ale všechno vyšlo.' Černý stihl za 24 hodin závěr závodu v  Belgii i vyhrát šampionát | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Riskoval jsem, ale všechno vyšlo.' Černý stihl za 24 hodin závěr závodu v Belgii i vyhrát šampionát | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Cyklistický závod kolem emirátů bude pokračovat bez Van der Poela. Celý  jeho tým odstoupil kvůli covidu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Cyklistický závod kolem emirátů bude pokračovat bez Van der Poela. Celý jeho tým odstoupil kvůli covidu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

O víkendu se konají cyklistické závody: Mladá Boleslav